Milan sai seekord ka ilma Boatengi imeta Leccele neli löödud (0)

Itaalia kõrgliigas hoiab eurokoha heitlusest küünte ja hammastega kinni AC Milan, kes sai võõrsil 4:1 jagu Leccest.

Kui samad meeskonnad Via del Mare staadionil viimati üheksa aasta eest vastamisi läksid, sündis üks Serie A mälestusväärsemaid mänge - Milan jäi esimese poolajaga 0:3 taha, ent võitis lõpuks 4:3.  Seekord polnud Milanil pingilt Kevin-Prince Boatengi ja tema "löön 14 minutiga kübaratriki" nimelist imet võtta, aga polnud vajagi.

Väike austusavaldus väravalöömise kiiruse osas Boatengil siiski korraldati. 54. minutil penaltipunktilt sündinud viik jõudis Lecce kurvastuseks püsida kõigest minuti ja paar sekundit, siis tõrjus nende väravavaht Gabriel ebaõnnestunult Hakan Calhanoglu löögi enda ette ja esimesena oli jaol Giacomo Bonaventura. Läks veel kaks minutit ja üle poole väljaku segamatu soolo teinud Ante Rebic kasvatas Milani edu turvaliselt kaheväravaliseks.

Lõppskoori vormistas 72. minutil Rafael Leao. Milan on tabelis seitsmes, kuuendal kohal oleva Napoliga võrdsetel punktidel ja Romastki vaid kuue silmaga maas, ent konkurentidel on käimasoleva vooru mäng veel varuks. Lecce jätkab väljalangemistsoonis, kuid heitluses püsimajäämise nimel on tabeliseis äärmiselt tihe.

Õhkõrna pääsemislootuse võinuks äratada ka punane latern Brescia, kes sai pärast Martin Cacerese eemaldamist nautida Fiorentina vastu viimasel 20 minutil arvulist ülekaalu. Viigist enamat aga siiski ei suudetud ja see jätab lombardlased jätkuvalt tabelipõhja.

Lecce - Milan 1:4 (0:1)
54. pen. Marco Mancosu - 26. Samu Castillejo, 55. Giacomo Bonaventura, 57. Ante Rebic, 72. Rafael Leao

Fiorentina - Brescia 1:1 (1:1)