Milan tuli keerulisest seisust välja, Roma kindlustas kolmandat kohta (0)

AC Milan ja AS Roma teenisid Itaalia kõrgliiga 29. voorus mõlemad võidu tabelisse juurde. Atalanta purustas Josip Ilicici kübaratriki toel Hellas Verona.

Hiljuti Euroopa liiga kaheksandikfinaalis Londoni Arsenali vastu konkurentsist langenud AC Milan oli täna raskustes ka koduses liigas. Hakan Calhanoglu viis omad kümnendal minutil juhtima, kuid Chievo lõi kahe minuti jooksul kaks väravat ja poolajale mindi Milani kaotusseisus.

Oma paremus pandi siiski maksma: 54. minutil viigistas seisu Patrick Cutrone ning 82. minutil viis kodumeeskonna 3:2 ette Andre Silva. Võimalus oli kirja saada ka neljas tabamus, kuid üleminutitel eksis penaltil Franck Kessie.

Teistes mängudes ei lasknud AS Roma üllatada end Crotone tiimil ja 2:0 võiduga kindlustati liigatabelis kolmandat kohta Milano Interi ees. Kerge jalutuskäik oli Atalantal, kes sloveenlasest ründava poolkaitsja Josip Ilicici kolme värava abil aitas oma meeskonna 5:0 võiduni tabeli eelviimase Hellas Verona vastu. Cagliari oli suurtes raskustes punase laterna Beneventoga, kuid lisaminutite tabamustega teeniti siiski 2:1 võit.

AC Milan - Chievo Verona 3:2 (1:2)
10. Hakan Calhanoglu, 54. Patrick Cutrone, 82. Andre Silva - 33. Mariusz Stepinski, 34. Roberto Inglese

Realiseerimata penalti: 90+4. Franck Kessie (AC Milan)

Crotone - AS Roma 0:2 (0:1)