Miljonite tervis kannatab, aga lunastaja Cavani tõi kastanid tulest (0)

Manchester United oli avapoolaja järel Southamptoni vastu 0:2 kaotusseisus. "Selle meeskonna vaatamine ei ole tervisele hea," nentis Sky Sportsi stuudios endine kapten Roy Keane. Lõpuks võitis United teise üleminuti väravast 3:2 ...

United ei olnud avapoolajal tingimata kehv, kuid raiskas. Southampton seevastu kasutas võimalused standardolukordadest ära: esmalt keerutas James Ward-Prowse kasti nurgalöögi, mille Jan Bednarek sisse koksas, ja siis saatis teise palli David de Gea selja taha otse karistuslöögist.

Teiseks poolajaks vahetas Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer platsile Edinson Cavani, kes asendas noort Mason Greenwoodi. Seni pigem tagasihoidlikke partiisid teinud uruguaylane andis tunni peal resultatiivse söödu Bruno Fernandesile ja lisas siis ise kaks tabamust, kusjuures otsustav sündis alles üleminutitel. See kindlustas Unitedile magusa, ent raske 3:2 võidu.

Päeva miinuspoolele peab United kandma esiväravavahi David de Gea vigastuse. Hispaanlane hüppas Ward-Prowse'i karistuslöögile järele minnes põlvega vastu posti ja kuigi avapoolaja mängis ta lõpuni, vahetati teiseks poolajaks platsile varumees Dean Henderson.

Southampton - Manchester United 2:3 (2:0)
23. Jan Bednarek, 33. James Ward-Prowse - 59. Bruno Fernandes, 74., 90+2. Edinson Cavani