Monaco ja Lyon vajasid veerandfinaali pääsemiseks penaltiseeriat (0)

PSG oli juba märtsi keskel alistanud Lille'i 3:0, ülejäänud Prantsusmaa karikavõistluste kaheksandikfinaalid peeti sel nädalal. Monaco ja Lyon vajasid veerandfinaali pääsemiseks penaltiseeriat.

Monaco kohtus Metziga, keda oli alles kolm päeva varem kõrgliigas 4:0 võitnud. Seekord normaalajal väravaid ei löödud, Stevan Jovetic tabas 80. minutil latti. Penaltiseerias eksis ainsana Metzi neljas lööja Habib Maiga, kes põrutas palli väravast üle.

Lyon võitis Red Stari vastu avapoolaja 2:0, kuid lasi teisel poolajal Prantsusmaa tugevuselt kolmanda liiga meeskonnal viigistada. Penaltiseerias eksis ainsana Red Stari neljas lööja Diego Michel, kelle soorituse Julian Pollersbeck tõrjus.

Veerandfinaali pääses ka kaks tugevuselt neljanda liiga tiimi: Rumilly Vallieres ja Canet Roussillon.

Monaco - Metz  0:0 (0:0), pen. 5:4

Red Star - Lyon  2:2 (0:2), pen. 4:5