Mõõn? Punasele lainele sattunud KuPS andis tosina minutiga võidu käest (0)

Ats Purje. Foto: KuPS-i Twitter

Soome meistriliigas 18 esimese vooruga vaid ühe kaotuse saanud tiitlikaitsja KuPS on pärast euromänge hea hoo kaotanud. Täna kaotati Veikkausliigas juba kolmandat korda järjest, kui koduväljakul vannuti 2:3 alla Valkeakoski Hakale.

Algas kõik seejuures hästi, sest Aniekpeno Udoh viis võõrustajad juba 12. minutil juhtima. Teise poolaja alguses Salomo Ojala viigistas, ent peagi taastas Udoh eduseisu. Mängu lõpp läks KuPS-il aga käest, sest esmalt viigistas Medo 78. minutil uuesti ning teisel üleminutil lõi Ojala külaliste võiduvärava.

Artur Pikk tegi KuPS-i särgis tavapäraselt kaasa kõik 90 minutit, Ats Purje seekord varumeestepingilt platsile ei pääsenud. KuPS-i norralasest peatreener Arne Erlandsen tegi seekord mängus üldse kõigest kaks vahetust, ehkki lubatud on viis.

Liigatabelis on KuPS teine, edestades Turu Interit ühe punktiga. Liider HJK on aga nüüd juba kolme punkti kaugusel ning omab lisaks ühte mängu varuks. Järgmise liigamängu peab KuPS 1. novembril, kui sõidetakse külla tabelis eelviimasel real olevalt TPS-ile. Seejärel lüüakse liiga pooleks, ülemine kuuik jätkab mänge omavahel ja alumine omavahel.