Mošnikov sai tabeli esiotsa satsilt vajaliku punkti (0)

Sergei Mošnikov heitleb Kasahstanis püsimajäämise nimel. Foto: Kasper Elissaar

Kasahstani kõrgliiga 29. voorus sai Sergei Mošnikovi koduklubi Karagandõ Šahtjor hädavajaliku punkti hetke neljandalt meeskonnalt Žetõsult.

Šahtjor läks võõrsil Žetõsu vastu 2000 pealtvaataja ees juba kaheksandal minutil juhtima, ent 69. minutil õnnestus võõrustajatel seis viigistada ning 1:1 skooriga mäng ka lõppes. Mošnikov kuulus Šahtjori põhikoosseisu ning tegi üsna suure vabadusega paremal äärel mängides kaasa 70 minutit.

Kui Žetõsu jätkab 38 punktiga tabeli esiotsas, siis Šahtjor on 28 punktiga hetkel 12. ehk viimasel kohal. Samas on neil konkurentidega võrreldes üks mäng vähem peetud ning üleminekumängud vaid punkti ja püsimajäämine kahe punkti kaugusel. Kasahstani kõrgliigas mängitakse kokku 33 vooru. Karagandõ klubi kahjuks on alles jäänud mängud tabeli esimese otsa meeskondadega.