Mullu napilt püsima jäänud üllatusmeeskond tõusis Hispaanias (ajutiselt) troonile (0)

Eelmisel hooajal napilt püsima jäänud Real Betis (hooaeg lõpetati 15. kohal) on tänavu alustanud  hoopis teravamalt ja vähemalt laupäevane päev lõpetati Hispaania kõrgliiga tipus.

Esimeses kahes voorus vaid võite tunnistanud Betisi ootas seejärel ees mõõduvõtt Real Madridiga, kes neist tänu Sergio Ramose penaltile lõpuks 3:2 jagu sai. Neljandas voorus tuli Getafe käest vastu võtta korralik 0:3 koslep, aga nüüd naasti võidurajale.

Betisi vastaseks oli täna Valencia, kes neist enne kohtumist tabelis ees oli. Esmalt sahistas 19. minutil võrku Sergio Canales, millele eelnes koguni 14 täpset puudet karistusalas, mis kõik kuulusid Real Betisi mängijatele. Lõppskoori vormistas 74. minutil Cristian Tello.

Kuivõrd Hispaania hiiud alustasid hooaega teistest mõned nädalad hiljem, siis ei saa Betisi liidripositsioonist veel siiski ülemäära suuri järeldusi teha. Kaks mängu vähem pidanud Real Madrid kaotab neile vaid kahe punktiga. Kolm punkti kaotab neile Barcelona, kes on aga koguni kolm kohtumist vähem pidanud.

Elche - Huesca 0:0

Real Sociedad - Getafe 3:0 (1:0)