Nädala eest korgi pealt saanud uus talent jätkas Roma eest paugutamist (0)

Itaalia kõrgliigas oli Roma raskustes tabeli punase laterna Beneventoga, kuid võimas teine poolaeg ja nooruke Türgi talent tõid neile siiski kindlad punktid.

Benevento läks juba seitsmendal minutil juhtima ning ligi tunni möödudes oli seis veel viigis. Seejärel viis Edin Džeko pealinlased ette ning püssi sai paukuma 20-aastane Cengiz Ünder, kes alles nädala eest oma esimese Serie A värava kirja sai. Täna tuli väleda paremääre saldosse veel kaks juurde.

Lõpuks sai Roma kindla 5:2 võidu, mis tõstis nad taas neljandaks, mööda viharivaalist Laziost. Kolmas koht ja otse Meistrite liiga alagrupiturniirile pääs on vaid punkti kaugusel.

Roma - Benevento 5:2 (1:1)
26. Federico Fazio, 59. Edin Džeko, 62., 75. Cengiz Ünder, 90+2. Gregoire Defrel - 7. Guilherme, 76. Enrico Brignola