Nädala üllatuspommid, värske veri ja paha maik (0)

Sel hooajal läks pauguga käima kauaoodatud Eesti liigahooaeg, tehti veel viimaseid üleminekuid, aga juhtus ka muud.

Nädala üllatuspommid - Premium liiga alustas pauguga

Mullu ajaloolise hooaja kokku pannud ning selle ilma kaotuseta läbinud Nõmme Kalju murti sel aastal maha juba esimeses mängus, kui Paide Linnameeskond neile hooaja avamatšis seisuga 2:0 ipponi tegi. Väiksemad üllatused jätkusid nädalavahetusel, kui Kuressaare võitles Narvas välja 0:0 viigi ning Premium liiga uustulnuk Maardu Linnameeskond lahkus Tartust 2:2 viigiga.

Paide tegi Kaljule uut ja vana. Foto: Liisi Troska

Nädala suletud aken - Premium liigas liigutati viimaseid nuppe

Päev enne Premium liiga avamängu sulgus Eestis üleminekuaken. Kui enamik klubisid komplekteerisid oma meeskonna ära varuga ehk viimasel päeval nauditi rahu ja vaikust, siis üks diil  jäi siiski ka neljapäevale, kui sai selgeks, et Tartu Tammeka sõlmis lepingu nigeerlase Frankline Okoyega.

Vaata kõiki Premium liiga talviseid üleminekuid siit!

Frankline Okoye sai Maardu vastu kirja 45 minutit. Foto: Edgar Kriisk

Nädala värske veri - Maardu uued jaapanlased

Avavoorus Tammekaga 2:2 viiki mänginud Maardu näitas Sepa staadionil ka oma uusimaid täiendusi ehk kaht Jaapani mängijat. Nii Sho Hayasaka kui ka Kataro Amemiya said Tartus kirja 90 minutit ning tekitasid Tammeka kaitsjatele paksu pahandust.

Sho Hayasaka ja Kataro Amemiya. Foto: Edgar Kriisk

Nädala paha maik - Karol Metsa üleminekusaaga

Karol Metsal pole NAC Bredas just kõige lihtsamad ajad. Tema vastu tunneb huvi Rootsi tippklubi AIK ning ta palus klubilt luba lahkumiseks, mida ta aga ei saanud. Viimaste uudiste kohaselt saadeti ta reedel minema meeskonna treeningult, sest "tema suhtumine jättis treenerile ükskõikse mulje".