Naiste koondis hoidis Walesi kuival 68 minutit (0)

Eesti naiste koondis suutis tugeva Walesi vastu rohkem kui tund aega taga nulli hoida, aga kaotas võõrsil peetud maavõistluse lõpuks ikkagi 0:2.

FIFA naiskoondiste edetabelis 34. kohta hoidev Wales murdis skooriluku 69. minutil ning lisas kaheksa minutit hiljem ka teise värava. Eesti paikneb FIFA tabelis 60 kohta madalamal, 94. tabelireal.

Juba kolm päeva hiljem, 9. märtsil kohtub Eesti naiste koondis Torshanis Fääri saartega. Sõprusmängude näol on tegemist osaga ettevalmistusest aprillis jätkuvateks EM-valikmängudeks, kus on vastasteks Sloveenia ja Holland. Needki mängud toimuvad võõrsil.