Naiste Meistrliigas avas oma punktiarve Lootos, Pärnu naiskond purustas tartlased (0)

Ulrika Tülp. Foto: Brit Maria Tael

Naiste Meistriliigas toimus eile kolm kohtumist, kui tabeli keskmikud mängisid viiki, Lootos avas punktiarve ning Pärnu purustas SK 10 naiskonna.

Tabelis keskmikute põnevusmängus mängisid 2:2 viiki Viljandimaa ühendnaiskond ja Saku Sporting. Eliisabet Pedak viis võõrsiltiimi 52. minutil juhtima, kuid kõigest viis minutit hiljem viigistas Teele Toomsalu mänguseisu. Minut enne normaalaja lõppu viis Raneli Sonk koduvõistkonna juhtima, kuid mängu viimasel minutil viigistas kohtumise esimese värava autor mänguseisu.

Teises kohtumises mängisid väravateta viiki Tartu Tammeka ning Põlva Lootos, kelle jaoks oli see tänavuse hooaja esimeseks punktiks.

Kuuenda vooru viimases kohtumises purustas Pärnu naiskond SK 10 Premiumi koguni 12:1. Koduvõistkonna pooled väravad sai enda nimele Ulrika Tülp.