Naiste superkarikafinaalis esitab hümni Inga (0)

Inga. Foto: erakogu

Sel laupäeval, 23. märtsil peetavas naiste superkarikafinaalis esitab hümni Inga. Lauljanna kogus suuremat tuntust Eesti Laulu finaalis, esitades koos kollektiiviga Lumevärv võistluslugu "Milline päev".

Artisti sõnul kaasneb hümni laulmisega suur vastutus: "Hümni esitamine on loomulikult üks olulisemaid asju üldse. Tean muusikutest sõpru, kes näiteks ei julge seda teha, sest ei taha sellist vastutust võtta. Minu jaoks on see suur au ja kindlasti enda proovile panemine."

Inga enda kokkupuuted jalgpalliga jäävad lapsepõlve. "Esimese asjana tulevad meelde kehalise kasvatuse tunnid, kus jalgpalli mängitud sai. Tihti olid tüdrukute ja poiste võistkonnad vastamisi ja vahel tegime ka poistele ära."

Noor lauljatar enda sõnul suur spordijälgija ei ole, kuid sellele vaatamata on ta teadlik jalgpalli populaarsusest. "See on üks suurimaid spordialasid maailmas, mida jälgib miljoneid inimesi," sõnas Inga. "Hümni tulen hea meelega laulma ja saan selle olulisusest aru. See alustab mängu ja kannab endaga suurt vastutust."

Naiste superkarikafinaal toimub 23. märtsil kell 14.00 Sportland Arenal, kus vastamisi lähevad Tallinna Flora ja Pärnu JK. Pääsmed on müügil Piletilevis. Kohtumist näitab otsepildis Soccernet.ee.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
MEISTRITE LIIGA
Kas finaalis tuleb Cruyffi, Linekeri, Litmaneni või Crouchi derbi?
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID