TV

Napikas! Vaid hiilgav reaktsioonitõrje lahutas Sorgat taas kangelaseks kerkimisest (1)

D.C. United leppis Eesti aja järgi varahommikul koduplatsil 2:2 viiki Toronto FC-ga. Erik Sorga sekkus vahetusest 87. minutil.

Eelmises kahes mängus nullile jäänud D.C. tegi seekord otsa kiiresti lahti, kui viiendal minutil kasutas kaitsjate eksimuse ära Ola Kamara, tosin minutit hiljem kinkis aga pealinnaklubi tagala värava vastastele tagasi. D.C. võinuks seejuures kümne minutiga juhtida juba 2:0, kuid Yamal Asad tabas latti.

Teisel poolajal läksid võõrustajad ette ja Sorga sekkumise ajaks oli seis endiselt 2:1. Minut hiljem mängiti vasakult karistusalla tsenderdus, mis ei leidnud Sorgat, küll aga kukkus teine pall sobivalt ette 17-aastasele D.C. kasvandikule Griffin Yow'le - tabloole kirjutati 2:2.

Neli üleminutit olid täis tiksunud ja 25 sekundit veel pealegi, kui pall mängiti ette Sorgale. Ta pidi viielt meetrilt ühe puutega lööma ja suutiski palli kanadalaste väravavahi Quentin Westbergi õla kohale sättida, ent 34-aastane Ligue 1 kogemusega puuriluku meisterlik käesirutus hoidis Sorgat kangelaseks saamisest.

Tipphetkede video:

Väravad alates 0:31 (1:0), 2:18 (1:1), 3:43 (1:2) ja 5:17 (2:2) ning Sorga võimalus alates 6:28.