Napoli kloppis järjekordset vastast, Tammik ja Kubassova skoorisid (1)

Kubassova, Tammik  ja Signy Aarna. Foto: Brit Maria Tael

Itaalias jätkasid väravatelainel Eesti naisjalgpallurid, kui Napoli 7:0 võidumängus skoorisid nii Lisette Tammik kui Vlada Kubassova.

Tammik näitas end väga aktiivsest küljest ning neli tema lööki tõrjus väravavaht ära, kaks lõi ta mööda, aga 20. minutil ka ühe väravasse. 91. minutil skoorinud Kubassova tabamusele andis endine Flora mängija ka väravasöödu. Kokku on nüüd Tammiku arvel 23 väravat ja Kubassoval üheksa.

Apulia Trani vastu kodus võidetud kohtumises said Kristina Bannikova ja Tammik kirja täismängu, Kubassova sekkus 61. minutil ja Eneli Kutter jäi 90 minutiks pingile.

Serie C-s on 13. vooru järel Napoli 36 punktiga oma tsooni liider, lähima rivaalina on Ludos kolme punkti kaugusel.