Narva jätkab täiseduga, Welco jäi üksinda nullile (0)

Saalijalgpalli meistriliigas käisid eile platsil tabeli punased laternad ehk meeskonnad, kes polnud teeninud ühtegi punkti. Esimese võidu sai kirja JK Kohila, kes oli võõrsil 10:5 üle Tartu Maksimum Welcost.

Mängu esimese nelja värava eest hoolitsesid tartlased, kuid Maksim Mitrofanovi oma kirjutati Kohila arvele. Seitsmendaks minutiks välja võideldud 3:1 eduseis aga kaua ei püsinud, sest poolaeg kuulus Kohilale juba seisuga 6:3. Teine poolaeg oli vormistamine ja lõpuks võtsid külalised 10:5 võidu.

Kui Kohila ise mängis Nõos Tartuga, siis samal ajal oli saalijalgpalli meistriliiga kohal ka Kohilas. Rummu Dünamo ja Narva Unitedi põnevuskohtumine lõppes külaliste 3:2 võiduga ja nii jätkavad narvakad täiseduga.

Lisaks Narvale on täisedu ka Tallinna FC Cosmosel ja  Viimsi FC Smsrahal.

Protokollid:

28. novembril kell 14.00 Nõo Spordihoones

Tartu Maksimum Welco - JK Kohila 5:10 (3:6)
2., 7. Ander Vool, 6. Aleksei Golubev, 24. Priit Peedo, 40. Rain Näkk - 6. ov. Maksim Mitrofanov, 12. Madis Rajando, 13., 41. Rauno Kald, 14., 21. Sander Kõva, 16. Martin Heinaru, 20., 27. Jaan-Kristjan Kaalma, 24. Sten Mattias Oksaar

Hoiatused
Pealtvaatajaid: 6
Kohtunikud: Lauri Salei, Dmitri Kulikov

Welco: Mart Päll, Ander Vool, Priit Peedo, Maksim Mitrofanov, Reimo Austa.
Varus: Kevin Krünvald, Raul Juur, Rain Näkk, Aleksei Golubev

Kohila: Mario Kuum, Martin Heinaru, Taavi Aus, Tanel Oeselg, Sander Kõva.
Varus: Juri Kuznetsov, Jaan-Kristjan Kaalma, Madis Rajando, Sten Mattias Oksar, Rauno Kald.