Narva plaanib staadionit rekonstrueerida, et Trans saaks pidada euromänge kodulinnas (1)

Seni on Narva Transi euromängud toimunud Tallinnas. Foto: Liisi Troska

Lõppenud nädalal pöördusid Narva linnavõimud Eesti Jalgpalli Liidu poole palvega teha Kreenholmi staadionile tehniline ekspertiis. Ekspertiisi tulemuste abil pannakse paika summa, mis on vajalik staadioni rekonstrueerimiseks.

"Narval on soov, et Kreenholmi staadionil viidaks läbi kergejõustikuvõistlusi, mis tooks kokku fänne tervest Eestist, ning et Trans mängiks siin mitte ainult Euroopa liiga, vaid loodetavasti ka Meistrite liiga kohtumisi. Narva on riigi suuruselt kolmas linn. See väärib nii tähtsate jalgpallimängude kui ka suurte kergejõustikuvõistluste läbiviimist," rääkis Narva abilinnapea Aleksei Jevgrafov rus.err.ee-le.

Küsimusele, millal UEFA nõuetele vastav uuendatud staadion valmis saab, ei osanud Jevgrafov vastata: "Seda on praegu vara öelda. Liigume samm-sammult."

Seni on Trans eurosarjade kodumänge mänginud Tallinnas, korra ka Rakveres.

1 kommentaar

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (1)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄLISMAAL
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID