Narva tuli 378-pealise publiku toel viimase nelja minutiga 2:4 seisust välja (0)

Narva United tuli saalijalgpalli meistriliiga 13. voorus koduväljakul Tallinna Cosmose vastu viimase nelja minutiga kaheväravalisest kaotusseisust välja ja teenis 4:4 viigi.

Otsustava viigivärava lõi viimasel minutil Sergei Šilkov, kes oli kahe tabamusega kohtumise resultatiivseim.

Mängu jälgis 378 pealtvaatajat, mis on sel meistriliiga hooajal Narva Unitedi rekord. Rohkem publikut (385) on tänavu saaliliigas nähtud vaid korra - eelmises voorus Sillamäe derbil.

Järgmised kaks põhiturniiri eelviimase vooru kohtumist (Sillamäe Silmet - Viimsi Smsraha; Tartu Maksimum - JK Kohila) peetakse pühapäeval.