Narva United pööras kaotusseisu teisel poolajal napiks võiduks (0)

Betsafe Saaliliiga teise vooru kohtumises alistas Narva United FC võõral väljakul 3:2 Tartu Ravens Futsal Ares Security, pöörates seejuures võiduks 0:2 kaotusseisu.

Skoor avati juba 26. sekundil, kui Sergei Fjodorov saatis palli oma väravasse. 11. minutil kasvatas Ravensi edu Temari Nuuma, kuid kaks minutit hiljem vähendas Stanislav Bõstrov vahet. Mängu pöörasid otsustavalt Narva meeskonna kasuks Sergei Leontovitši kaks tabamust.

Narva United on kahest mängust saadud kahe võiduga liigatabeli liider, Ravens on seevastu kaotanud mõlemad senipeetud kohtumised. Ülejäänud teise vooru mängud peetakse sel nädalavahetusel.

Täna oleks pidanud toimuma ka saalijalgpalli karikavõistluse 1/16 finaali esimene kohtumine, kus vastamisi pidid minema Narva United FC II ja FC Sillamäe. Paraku jäi mäng pidamata, sest Sillamäe meeskond andis loobumisvõidu.