Neidude U15 koondis läbis Balti turniiri kaotuseta, aga esikohast jäi üks värav puudu (0)

Eesti neidude U15 koondis. Foto: jalgpall.ee (arhiiv)

Eesti neidude U15 koondis lõpetas Lätis peetud Balti turniiri 1:1 viigiga võõrustajate vastu ning sai nelja võistkonnaga turniiril kokkuvõttes teise koha.

Läti tuli tänasele mängule suurepärase hoo pealt, olles alistanud Leedu 5:1 ja Fääri saared 5:0, ning teadmisega, et esikohale tulekuks piisab viigist. Eesti oli korjanud eelmise kahe kohtumisega neli punkti (Fääri saartega 1:1 viik, Leedu üle 2:1 võit) ning vajas täna võitu.

Anastasija Štšerbatšenia juhendatav Eesti läks 14. minutil juhtima, kui Gertrud Alice Kala ja Nikol Orlova söötude järel lükkas värava ette spurtinud Darja Uzjukina palli ühe puutega võrku.

Avapoolaja eelviimase, 39. minuti lõppedes Läti aga viigistas, kui Säde Sepa klaarimisüritus läks vastu Gabriela Annija Andersonet, kes skooris.

Teisel poolajal seis ei muutunud. Pealelöögid jäid tänases kohtumises Eesti kasuks 7:4, kuid nurgalöögid Läti kasuks 6:1.