Neidude U17 koondis võõrustab UEFA Sõprusturniiri (kasutusele võetakse ajutise eemaldamise kaart) (0)

Foto: Brit Maria Tael

Tüdrukute U17 koondis võõrustab Tallinnas UEFA Sõprusturniiri, kus kohtutakse Läti, Kosovo ja Liechtensteiniga. Kõik mängud toimuvad Sportland Arenal.

Esimesed kohtumised peetakse pühapäeval, 28. aprillil, turniir jätkub kaks päeva hiljem, 30. aprillil ning viimased vastasseisud toimuvad 2. mail. U17 koondistesse kuuluvad mängijad sünniaastatega 2003-2004.

Lisaks tavapärastele kaartidele (kollane ja punane) rakendatakse UEFA Sõprusturniiril ka mängija ajutist eemaldamist kohtumisest. Ajutine eemaldamine asendab kollast kaarti näiteks simuleerimise ja rahulolematuse näitamise (nii sõnas kui ka teos) korral. Lisaks kasutatakse seda lubava rünnaku peatamise puhul ja vastaste takistamisel palli mängu panemisel. Ajutise eemaldamise pikkuseks on kaheksa minutit.

Turniiril on poolaja pikkuseks 40 minutit. Kui seis on normaalaja lõppedes viigiline, järgneb penaltiseeria, mille võitja teenib kaks punkti ja kaotaja ühe punkti. Normaalajal võidu teeninud võistkond saab harjumuspäraselt kolm punkti ning kaotaja punkte kirja ei saa. Rõhutamaks mängijate arengut on UEFA Sõprusturniiril ette nähtud, et kõik koosseisu kuuluvad mängijad peavad kolme kohtumisega kirja saama vähemalt 80 mänguminutit.

Turniiri toimumist toetab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Neidude U17 UEFA Sõprusturniir:

28. aprill kell 12.00 Läti - Kosovo
28. aprill kell 18.00 Eesti - Liechtenstein
30. aprill kell 12.00 Liechtenstein - Läti
30. aprill kell 17.00 Eesti - Kosovo
2. mai kell 12.00 Kosovo - Liechtenstein
2. mai kell 15.00 Läti - Eesti 

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (13)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID