Neljanda järjestikuse võidu saanud Sociedad kruiisib medalimängus (0)

Sociedadi mängijad juubeldavad. Foto: Scanpix / Javier Etxezarreta / EPA

Real Sociedadi suurepärane hooaeg Hispaania kõrgliigas jätkus koduväljakul Athletic Bilbao vastu, kui neljanda järjestikuse võiduga kindlustati kolmandat kohta.

Sociedad asus avapoolajal kahe väravaga juhtima, kui skoorisid Alexander Sörloth ja Takefusa Kubo, kuid vaheajale mindi üheväravalises eduseisus, sest mõned minutid enne poolajavilet sahistas Bilbao eest Oihan Sancet. Teisel poolajal panid võõrustajad siiski oma paremuse maksma, kui Mikel Oyarzabal vormistas penaltist lõppseisuks 3:1.

Sociedad sai kahe viigi ja nelja kaotuse kõrvale liigahooaja 11. võidu ning 35 punktiga ollakse Barcelona (41 punkti) ja Real Madridi (38) järel kolmandal kohal. Edu jälitajate ees on soliidne, sest Villarreal ja Real Betis jäävad maha seitsme punktiga. Bilbao on 26 punktiga kaheksas.

Osasuna sai kodus Aimar Orozi väravast 1:0 jagu Mallorcast ja tõusis tabelis Bilbao ette seitsmendaks. Mallorca kaotab Osasunale viie punktiga ja paikneb kümnendal kohal.

Real Sociedad - Athletic Bilbao 3:1 (2:1)
25. Alexander Sörloth, 37. Takefusa Kubo, 62. pen. Mikel Oyarzabal - 40. Oihan Sancet

Osasuna - Mallorca 1:0 (0:0)