Neymar kaotas liidrite lahingus närvid ja PSG sai kolmanda kodukaotuse järjest (0)

Neymar ja Tiago Djalo. Foto: Scanpix / Franck Fife / AFP

PSG kaotas Prantsusmaa kõrgliigas koduväljakul Lille'ile 0:1 ja loovutas liidrikoha. Teiseks langenud tiitlikaitsja kaotab seitse vooru enne hooaja lõppu Lille'ile kolme punktiga.

Lille'ile kinkis võidupunktid Jonathan Davidi värav 20. minutil. Lille'i kangelane vahetati 15 minutit hiljem vigastuse tõttu välja. Mängu järel on rohkem juttu Neymarist. Ta sai 48. minutil esimese ja 90. minutil teise kollase kaardi. Mõlemad ebasportliku käitumise eest. Eemaldamine leidis aset viimastel minutitel, kui PSG jahtis viigiväravat, aga kui pall üle küljejoone läks, tõukas Neymar palli enda haardes hoidnud Tiago Djalot. Mõlemad mehed said teise kollase kaardi.

Sõnelemine ja tõuklemine riiukukkede vahel läks edasi tunnelis, kui mõlemad mehed olid mängust eemaldatud. Seda intsidenti näeb allolevast videost.

Pariisi suurklubi on nüüd Prantsusmaa kõrgliigas kaotanud kolm (!) kodumängu järjest. See on PSG rekordi kordamine, samasugune seeria oli 2007. aastal. Järgmine kodumäng liigas toimub 18. aprillil, kui vastamisi minnakse Saint-Etienne'iga. PSG kaotus oleks rekord.

Ühtlasi tähendab allajäämine Lille'ile seda, et PSG kätes ei ole enam midagi, sest kui Lille võidab kõik ülejäänud mängud, ei saa PSG meistriks tulla. Suures mängus on ka kolmandal-neljandal kohal olevad Monaco ja Lyon, sest Monaco kaotab Lille'ile nelja ja Lyon viie punktiga.

PSG - Lille 0:1 (0:1)