Nimeka kaitseliini ees mänginud Hein sai nii omadelt kui vastastelt hiilgetõrje eest komplimendi (0)

17-aastane Eesti väravavaht Karl Jakob Hein käis reede õhtul taaskord platsil Arsenali U23 meeskonna eest, kui Wolverhamptoniga lepiti 2:2 viiki.

Hein sai täna juhendada nimekat kaitseliini, sest algkoosseisus alustasid nii 181-mängulise Premier League'i kogemusega, põlvevigastuse seljatanud Hector Bellerin, suvel suurte ootustega Glasgow Celtiucust saabunud Kieran Tierney ning kreeklasest kaitsetalent Konstantinos Mavropanos.

53. minutil, kui Arsenal oli 1:0 eduseisus, tõi Hein ristnurgast ära Taylor Perry löögi. Wolverhamptoni Twitteri-konto tituleeris tõrje briljantseks, Arsenali oma fantastiliseks.

Vaid viis minutit hiljem võõrustajad siiski viigistasid. Kui eelmises voorus demonstreeris Hein oma hiilgavat väljaviset, siis seekord lõikasid tema viske vastased vahelt ning järgnenud kiirrünnak realiseeritigi väravaks.

69. minutil taastas Arsenali ameeriklasest talent Folarin Balogun oma mängu teise väravaga enda meeskonna eduseisu, kuid Wolverhampton päästis 2:2 viigi üleminutite väravaga.

Kuue vooru järel on Arsenal tabelitipus Evertoniga 12 punkti peal. Duost võib mööduda 11 punkti peal olev Chelsea, kel on üks mäng vähem peetud.