Nõmme Olybet sai lõpusekundite draamas lüüa (0)

Euroopa 16 parema sekka jõudnud Nõmme BSC Olybet kaotas kohamängudel Rumeenia klubile ACS West Deva.

Eile play-offi avaringis tiitlikaitsjale Bragale alla jäänud nõmmekad kohtusid nüüd West Devaga, kusjuures vastased lõid võiduvärava vaid 0,3 sekundit enne lõpuvilet.

Esimene kolmandik lõppes väravateta viigiga, teisel asusid rumeenlased 1:0 juhtima ja võitsid kolmandiku 2:1. Viimane kolmandik kuulus taas Olybetile ja 2:2 viigiseisult otsiti võiduväravat, kuid viimasel hetkel sahistasid võrku hoopis vastased ja 2:3 kaotus oli tõsiasi. Eesti poolelt tegid skoori Andreas Aniko ja Rando Rand.

Nüüd jätkab Nõmme Olybet mänge kohtadele 13.-16., laupäeval on vastaseks Läti meeskond Kreiss.

Nõmme BSC OlyBet: Vaiko Tammeväli, Marten Rimmel, Andreas Aniko, Rando Rand, Aleksander
Saharov, Priit Mäeorg, Rain Hindrimäe, Verner Uibo, Indrek Palm, Priit Raamat, Erik Toom, Raido Luhaorg.

Treener: Marek Markson
Mänedzer: Henri Karikosk
Füsioterapeut: Ebe Reier