Noor Kalev alustas Dmitrijevi käe all võidukalt (vaata galeriid!) (1)

JK Tallinna Kalev võitis oma esimese mängu uue peatreener Aleksandr Dmitrijevi käe all 3:1, kui halliturniiril oldi üle FC Elvast.

Noore koosseisuga mänginud Kalev läks mängu avapoolajal Kevin Rääbise penaltist juhtima ja kuigi Esiliigasse kuuluv FC Elva viigistas Remi Kõiviku väravast 57. minutil seisu, andsid Daniil Ševjakovi ja Brandon Bachmanni tabamused kalevlastele võidu.

Kalevi poolelt käisid väljakul klubi talvised täiendused Kenert Anniste ja Bermuda koondislane Roger Lee, lisaks teenis minuteid testimisel olev Kolumbia ründaja Kevin Sanchez.