Noorem generatsioon ei lubanud Pukkil Itaalias pidu püsti panna (0)

Nicolo Barella ning Moise Kean lõid oma koondisekarjääri esimesed väravad, kui Itaalia koondis alustas EM-valiksarja 2:0 võiduga Soome üle.

Barella avas skoori kuuendal minutil, kui 22-aastane Ragnar Klavani klubikaaslane Cagliarist lõi rikošeti kaudu palli Lukas Hradecky seljataha. Teise poolaja keskel vormistas Udines toimunud mängus lõppskoori 19-aastane Juventuse talent Moise Kean. Keanist nooremana on koondisesärgis väravani jõudnud vaid Bruno Nicole, kes püstitas sellise rekordi 1958. aastal.

2:0 võit märgib Roberto Mancini hoolealuste jaoks ühtlasi esimest korda pärast 2017. aasta juunit, kui mäng võideti enam kui üheväravalise vahega. Toona purustati 5:0 Liechtenstein.

Hispaania ja Norra mängus ei suutnud võõrustajad Rodrigo kiirele avaväravale kuidagi lisa leida ning kehv realiseerimine paistis kätte maksvat 65. minutil.

Lätlasest kohtuniku Andris Treimanisi kahtlane otsus määrata nurgalöögi järel penalti päädis Joshua Kingi viigiväravaga, kuid kuus minutit hiljem taastas Hispaania eduseisu. Harvad Nordveiti kehva tagasisöödu lõikas vahelt Alvaro Morata, Rune Jarstein niitis ta maha ning Sergio Ramos realiseeris panenkalikult penalti.