Nurgalöökidega hädas olnud AIK langes tipust veelgi kaugemale (1)

Karol Mets. Foto: Brit Maria Tael

Valitsev Rootsi meister Stockholmi AIK sai 13. voorus hooaja kolmanda kaotuse, kui koduväljakul jäädi 0:2 alla 2015. aasta meistrile Norrköpingule.

AIK jäi 44. minutil kaotusseisu, 55. minutil punase kaardi tõttu arvulisse vähemusse ning lasi 63. minutil teisegi värava. Norrköping lõi oma mõlemad väravad peaga nurgalöökide järel.

Enne tänast oli AIK viimasest kuuest mängust saanud 18 võimalikust punktist 16. Kolmandal kohal olev AIK jääb tänase kaotuse tõttu liidrist Malmöst juba kuue punkti kaugusele. Ühe mängu vähem pidanud Djurgardeniga on AIK võrdsete punktide peal.

Kolmemehelises keskkaitseliinis vasakpoolse keskkaitsjana mänginud Karol Mets tegi täna 13. korda kaasa kõik 90 minutit.