Ojamaa aitas Vaasal kaotusteseeria lõpetada (0)

Hindrek Ojamaa. Foto: Jana Pipar / EJL

Soome kõrgliigas alustas teisipäevastes mängudes algkoosseisus vaid Vaasa äärekaitsja Hindrek Ojamaa.

Kõikide sarjade peale viimased viis mängu kaotanud Vaasa sai võõrsil magusa viigipunkti eurokohtade eest võitleva Turu Interi vastu. Ojamaa tegi 1:1 lõppenud mängus kaasa kõik 90 minutit. Tabelis on Vaasa 12 meeskonna seas 12 vooru järel seitsme punktiga 11. kohal. Järgnevatest meeskondadest jäädakse seitsme punkti kaugusele.

Vaasa edestab vaid Maksim Gussevi tööandjat, kuue punkti peal olevat KPV-i, kes jäi täna 2:4 alla meistritiitlit jahtivale Ilvesile. Gussev sekkus platsile 86. minutil.

Ats Purje ei kuulunud Kuopio koosseisu, kui koduväljakul alistasid nad koguni 5:1 FC Lahti. Kuopio on tabelis kolmandal kohal, kuigi samade punktide peal olev Ilves on pidanud kaks mängu vähem. Liider ning ühe mängu vähem pidanud Honka on punkti kaugusel.