Ojamaa jäi teist mängu järjest Widzewi koosseisust välja (0)

Henrik Ojamaa. Foto: Lodzi Widzewi kodulehekülg

Henrik Ojamaa koduklubi Lodzi Widzew mängis Poola esiliiga kuuendas voorus koduväljakul 1:1 Sosnowieci Zaglebiega.

Esimesel poolajal väravaid ei löödud. Külalised asusid mängu 61. minutil Joao Ribeiro Oliveira tabamusest juhtima, kuid Widzewile päästis punkti Patryk Mucha värav 70. minutil.

29-aastane Ojamaa ei kuulunud teist mängu järjest Widzewi koosseisu. Poola meedias on juttu olnud eestlase võimalikust lahkumisest. Widzewi peatreener Enkeleid Dobi kommenteeris möödunud reedel pärast 1:0 võidumängu Jastrzebie üle Ojamaa olukorda mõne lausega.

"See on olnud treenerite tiimi otsus. Praegu on Henriku vorm selline, nagu see on, kuid otsime sellele probleemile lahendust. Tal on aeg otsustada, kas ta soovib meiega olla, võidelda ja meid aidata," vahendab peatreeneri sõnu lehekülg widzewtomy.net.

Kahe võidu ja kolme kaotuse kõrvale hooaja esimese viigi teeninud Widzew asub Poola esiliigas seitsme punktiga kümnendal kohal. Järgmises voorus kohtub Widzew võõral väljakul Niepolomice Puszczaga, kes on nelja mänguga kogunud neli punkti.