Ojamaa koduklubi jätkab täiseduga, Kotka samuti (0)

Hindrek Ojamaa. Foto: Jana Pipar / EJL

Soomes käisid täna järjekordsete karikamängude raames platsil kaks eestlast.

Ats Purje koduklubi Kuopio ning Mihkel Aksalu tööandja Seinäjoki tegid põnevas kohtumises, kus mõlemad meeskonnad said korra eduseisu nautida, 2:2 viigi.

Purje sekkus platsile 52. minutil, kui vahetas pingile endise Levadia palluri Tabi Manga. Aksalu mänguaega ei teeninud.  Kuopiol on kahest mängust kirjas kaks punkti, Seinäjoki avas oma kolmandas mängus punktiarve.

Hindrek Ojamaa tegi kaasa kõik 90 minutit, kui tema koduklubi Vaasa oli 2:1 üle Rovaniemist. Kaks mängu pidanud Vaasa jätkab kuue punkti peal. Samuti on kahe vooru järel täiseduga Argo Arbeiteri ja Indrek Zelinski juhendatav Kotka, kes alistas täna 3:2 Turu meeskonna.

Silver Graubergi tööandja HIFK kaotas 1:2 Honkale. Endine Tartu Tammeka kaitsja mänguaega ei teeninud. HIFK on kahe vooru järel punktita.