Ojamaa lõi Gorica eest väga tähtsa võiduvärava (3)

Horvaatia esiliigas lõi ülitähtsa värava Henrik Ojamaa, kui tema koduklubi Gorica alistas kodus 1:0 Seveste.

Algkoosseisus alustanud ja täismängu kirja saanud Ojamaa jaoks oli tegemist Goricas üheksanda ametliku liigamänguga ning selle ajaga lõi ta kolmanda värava. Täna tegi ta skoori kohtumise 23. minutil ning vastastel seda nullida ei õnnestunudki.

22. vooru järel asub Gorica jätkuvalt tabelis 39 punktiga teisel kohal, liidrist Zagrebi Dinamo duublist jäädakse maha kolme punktiga. Sesvete on 35 punktiga neljas.

Tänasega sai esiliigas mängitud 2 ringi kolmest ehk hooaja lõpuni jääb veel 11 mängu.