Ootamatu jokker teenis raskekahurväeta Realile siiski vaid punkti (0)

Real Madrid jättis kaks punkti taas lauda, kui võõrsil Villarrealiga 1:1 viiki leppis. Tabelis vaatavad võõrustajad Zinedine Zidane'i meestele seega endiselt ülevalt alla.

Zidane pidi läbi ajama kahe raudvara ehk Sergio Ramose ja Karim Benzema abita, mõlemat kimbutab vigastus. Puudu olid ka Casemiro, Federico Valverde ja veel mõned teised, aga kõik algas siiski fantastiliselt: 18-kuulise vaheaja järel algrivistusse nimetatud Mariano Diaz pani palli 107 sekundiga võrku.

Villarreal oli seejuures võrdlemisi pahane, sest ülesehituse käigus tõstis äärekohtunik suluseisu märgiks (vääralt) lipu. Kaitseliin ja väravavaht Sergio Asenjo lõpetasid sisuliselt mängimise, mis lubas Marianol võrdlemisi vähese vaevaga skoorida.

Edasi raiskasid mõlemad meeskonnad meeletult - kahe peale saadi 19 pealelöögist raami vaid kaks - ja kuigi Ramose puudumine Reali kaitsest andis selgelt tunda, ei suutnud Villarreal piisavalt efektiivne olla. Teise poolaja keskel tormas aga väravavaht Thibaut Courtois veidi ennatlikult joonelt välja ja niitis jalust Samuel Chukwueze, järgnenud penalti realiseeris Gerard Moreno.

Rohkem väravaid ei löödud, Villarreal jätkab seega teisena ja Real neljandana. Kolmapäevaks loodab Zidane mõne mehe tagasi saada, sest Meistrite liiga raames tuleb võõrsil madistada Milano Interiga.

Villarreal - Real Madrid 1:1 (0:1)