VAATA JÄRELE: Rumalal moel kümnekesi jäänud PJK pidi tunnistama Elva kindlat paremust (0)

Esiliiga 25. mänguvooru avamängus jäi Pärnu Jalgpalliklubi koduväljakul 0:3 alla FC Elvale.

Elva asus juhtima pisut enam kui pooltunni möödudes, mil PJK ei suutnud palli karistusalast kaugele lüüa ja Jürgen Kuresoo löögiüritus sattus täpselt Devid Lehteri jalale. Ründaja kiire pööre ja täpne löök ei jätnud Kaupo Koortile erilist võimalust. Mängu lõplikult muutnud sündmus leidis aset 54. minutil, kui PJK ründaja Silard Simanis võitluse järel kukkus ja viga nõudis. PJK ja Simanise õnnetuseks tegi ta seda roppuste saatel ning Joonas Jaanovits näitas seepeale ründajale punast kaarti.

Kümeneksi jäänud PJK-l ei olnud Elvale enam suurt vastu panna ning 64. minutil vinditas Kaarel Tinn karistusala joonelt kauni löögi ristnurka. Talle söödu andnud Nikita Karasjov vormistas 76. minutil ise lõppseisuks 3:0, suunates nurgalöögi mõnelt meetrilt peaga võrku.

Elva kerkis tabelis võiduga neljandaks, kusjuures kolmandal real olevast Nõmme Unitedist jäädakse maha vaid kahe punktiga. PJK on tabelis seitsmendal kohal, jäädes tabeli poolitamise suhtes olulisest kuuendast reast viie punkti kaugusele. Seal asuval Flora U21-l on aga PJK-ga võrreldes üks mäng varuks.