VAATA JÄRELE: Pajuviidiku kübaratrikk viis Tabasalu karikasarjas poolfinaali (Flora alistas suurelt enda duubli) (0)

Naiste karikavõistluste veerandfinaalides sai JK Tabasalu kodus kindla 3:0 võidu Tartu JK Tammeka üle. Kõik kolm väravat lõi Tabasalu ründaja Anne-Grethe Pajuviidik.

Tabasalu ja Tammeka kohtusid mullu karikavõistluste poolfinaalis, siis võitis Tammeka 1:0. Seega sai Tabasalu nüüd magusa revanši. Pajuviidik avas skoori 22. minutil, mängides kokku Laada Tereštšenkovaga ja saates palli alumisse väravanurka. Kuus minutit hiljem sündis Anette Salei eeltööst teine tabamus ning lõppseisu vormistas Pajuviidik teisel poolajal, kui üksinda kaks vastaste kaitsjat üle mängis.

Teises teisipäevases veerandfinaalis sai Tallinna FC Flora esindusnaiskond oodatult 10:0 jagu oma duublist. Kübaratriki tegi Lisette Tammik, kaks väravat kanti nii Maarja Saulepi kui ka Eline Ruth Häberli arvele.

Kolmapäeval selgitavad viimase poolfinalisti Viimsi JK ja Saku Sporting, sedagi mängu näitab otseülekandes Soccernet TV. Seoses Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskonna loobumisega karikavõistlustel osalemisest pääses loosi tulemusel ilma mänguta poolfinaali JK Tallinna Kalev.