VAATA JÄRELE: Tammeka läks ette, aga Flora spurdi vastu nad ei saanud (Levadia koperdas Kuressaares!) (2)

Premium liiga 17. voor viis vastamisi Tartu Tammeka ja FC Flora. Kuigi tartlased läksid kiirelt juhtima, võitis Flora lõpuks mängu kindlalt 3:1. Õhtu esimeses kohtumises leppisid Kuressaare ja Levadia 2:2 viiki.

Tammeka on üks kahest meeskonnast, kes suutnud sel hooajal Floralt punkte võtta, kui Tallinnas tehti maikuus väravateta viik. Eelmises voorus näppas Tammeka koduväljakul punkti Levadialt, kellega mängiti 1:1 viiki. Täna mindi juba 5. minutil juhtima, kui Henrik Pürg söötis palli Tristan Koskorile jooksu peale ning Tammeka ründaja olukorra külmavereliselt lahendas.

Avapoolaja keskel õnnestus aga Konstantin Vassiljevil kauglöök rikošeti abil Tammeka võrku lüüaja riietusruumidesse mindi viigiseisul. Kohe teise poolaja alguses mängis Martin Miller tugevalt suluseisuhõngulises olukorras kannasöödu Rauno Sappinenile, kelle purakas esimesse ristnurka Flora 2:1 ette viis. Hetk hiljem vormistas Vassiljev karistusalas lõppseisu 3:1.

Kuna viimase pooltunni pidi Tammeka Igor Dudarevi eemaldamise järel vähemuses mängima, ei suudetud Flora jaoks enam ohtlikuks muutuda.