Otsustava puute teinud Pique: ma pole nii kehva Realiga varem mänginud kui esimesel poolajal (0)

Barcelona kaitsja Gerard Pique väljendas pärast 0:2 kaotust Real Madridile pettumust raisatud võimaluste üle.

Santiago Bernaeul peetud mängus oli Barcelonal avapoolajal mitmeid võimalusi, kuid need jäid kasutamata ja riietusruumist naasis väljakule hoopis teist masti Real. 71. minutil lõi Vinicius Jr. just Pique rikošetist 1:0, üleminutitel vormistas lõppseisu Mariano Diaz.

"Reali meeskond esimesel poolajal oli halvim, kelle vastu olen mina mänginud. Nad olid pärast pausi paremad ja võitsid mängu," sõnas 33-aastane Pique mängu järel Marcale. "Tekitasime avapoolajal väravavõimalusi ja suutnuks me siis skoorida, oleksime saanud edu."

Barcelona peatreeneri Quique Setieni hinnangul oli kahe poolaja vahelise kontrasti põhjuseks Reali surve, millega Barcelona mängu viimasel 45 minutil toime enam ei tulnud. "Real pressis kõrgelt ning meil oli keeruline sealt läbi tulemisega. Tahtsime palli kiiresti liigutada, kuid nad ei lubanud meil seda teha."

Real tuli mängule valusa 1:2 kaotuse pealt koduses Meistrite liiga mängus Manchester Cityle. "Oli keeruline nädal," tõdes ka Reali peatreener Zinedine Zidane. "Meil oli keeruline mäng Manchester City vastu, kus mängisime 80 minutit hästi, kuid kaotasime lõpuks mängu. Ma ei ütleks, et mängijad olid kaotusest mõjutatud, kuid me rääkisime sellest mängust kui võimalusest palju."

Barcelona leerist kostunud repliikidele Reali pressingu kohta sekundeeris ka Zidane ise. "Esimene poolaeg oli väga tasavägine. Meie kõrge pressing ei olnud perfektne, kuid teisel poolajal olime paremad. Barcelona on meeskond, kellele ei meeldi mitte palli omada."