Pääseteed ei paista: Tunjovita SPAL sai tabelirivaalilt kindla kaotuse (0)

Itaalia kõrgliigas pidi Ferrera SPAL kodustaadionil leppima 0:3 kaotusega Udinese vastu. Üheksa vooru enne lõppu asub 17. koht ehk viimane kõrgliigasse jättev positsioon SPAL-ist üheksa punkti kaugusel. Georgi Tunjov täna platsile ei pääsenud.

Kahe Saapamaa kirdeosas paiknevate klubide duell algas üpriski tasavägiselt, kuid sellegipoolest oli 35. minutiks külalismeeskond 2:0 juhtimas. Samas ei saa ka väita, et tulemus midagi üllatavat oleks, kuna Luca Gotti hoolealused on viimasel ajal näidanud keskmisest paremat võõrsilvormi: viimasest kuuest matšist on kirjas kaks võitu, kaks viiki ning kaks kaotust. Teiste seas alistati ei keegi muu kui AS Roma 2:0.

Teisel poolajal muutus SPAL tunduvalt ohtlikumaks, kuid õnnest jäi neil siiski puudu. Matši lõpuminutitel oli hoopis vastaste kapten Kevin Lasagna see, kes lõi oma viienda värava 360 minuti jooksul. Rohkemaks polnudki Ferrera meeskond suuteline ning kindel kaotus teeb meeskonna olukorra veelgi keerulisemaks. Koduväljakul pole nüüdseks võidetud juba üksteist mängu järjest.

SPAL - Udinese 0:3 (0:2)