Päästvad 0,8 sekundit viisid Viimsi finaali (2)

Täna selgus saalijalgpalli meistriliiga teine finalist, kui kõige dramaatilisemal moel Viimsi Smsraha end poolfinaalis võidule mängis.

Poolfinaalseeria kestab teadupärast kahe võiduni ning võõrsil suutis Viimsi enda paremuse seisuga 3:1 maksma panna. Täna lõppes avapoolaeg 1:1 ning normaalaeg tänu Eerik Reinsoo viimase minuti tabamusele 3:3.

Ka lisaaeg oli pikalt viigiseisus, kuni 0,8 sekundit enne 45 minuti täitumist Augur Enemati väravavaht Madis Rajando teise kollase kaardi teenis ning Jevgeni Merkurjev järgnenud penalti realiseeris.

Finaalis kohtub Viimsi Smsraha valitseva Eesti meistri Tallinna Cosmosega, kes oma poolfinaalis alistas mängudega 2:0 Tartu Ravensi.

Tulemus:

17. märtsil kell 18.30 Viimsi Kooli Spordikompleksis

Viimsi FC Smsraha - Tallinna SK Augur Enemat 4:3 (1:1; 3:3)

14., 30. Artur Makarov, 31. ov. Madis Rajando, 45. pen. Jevgeni Merkurjev - 14. ov. Mark Boskin, 27. Aleksandr Starodub, 40. Eerik Reinsoo

Eemaldamised: 27. Andrei Antonov, 45. Madis Rajando
Pealtvaatajaid: 79
Kohtunikud: Andrei Karhu, Lauri Salei
3. kohtunik: Andres Jahimaa

Viimsi: Mark Boskin, Sergei Kostin, Jevgeni Merkurjev, Edwin Stüf, Artur Makarov, Alex Renin, Ervin Stüf, Artur Bõstrov, Kevin Sooaluste, Juri Pronin, Anton Smetanin, Vladislav Vorontsov, Oleksandr Sorokin.

Augur Enemat: Madis Rajando, Rasmus Munskind, Eerik Reinsoo, Indrek Rist, Vladislav Tšurilkin, Rauno Rahnik, Aleksandr Starodub, Marek Naal, Hans-Kristjan Aasma, Marko Arge, Andrei Antonov, Mark Kolosov.