Pae United lõpetas Flora ja Pärnu ülemvõimu (0)

Foto: EJL

Täna Raasiku spordihoones toimunud naiste saalijalgpalli karikavõistlustel tuli võitjaks FC Pae United, alistades finaalis Põltsamaa SK Motiivi.

Pae United ja Põltsamaa Motiiv teenisid edasipääsu B-alagrupist, kui Pae läbis alagrupi täiseduga ja Motiiv sai nelja punktiga kirja teise koha. A-alagrupist sai esimesena edasi Pärnu JK, kes teenis võrdselt viis punkti nii Tartu SK 10 Premiumi kui ka Tallinna FC Floraga. Väravate vahe tõttu pidi Flora leppima kolmanda kohaga ning alagrupi võitja selgitamiseks läks vaja loosi Pärnu ja SK 10 vahel, kus saatis edu Pärnut.

Poolfinaalid kulgesid tasavägiselt, kui Pae alistas 1:0 SK 10 Premiumi ja SM Motiiv oli sama tulemusega parem Pärnust. Finaalis lahutas naiste saalijalgpalli Meistriliigas mängivaid naiskondi samuti üks värav, kui Paele tõi võidu Olesia Parhomovitši tabamus.

Pae Unitedi näol on tegemist uue võitjaga, sest alates 2012. aastast, kui naiste saalijalgpalli karikavõistlusi on peetud, on võitjaks tulnud kas Pärnu JK (2012, 2013, 2015, 2016, 2018) või Tallinna FC Flora (2014, 2017). Ühtlasi on Pae United ka saaliliigas kindel liider, kui viiest mängust on nopitud viis võitu väravate vahega 75:7.

Kolmanda koha mängus saatis edu SK 10 naiskonda, kui 2:1 suudeti alistada Pärnu JK. Esinelikule järgnesid Tallinna FC Flora, Tallinna JK Kalev, Tallinna FC Ajax ja Nõmme Kalju FC.

Alagrupiturniiri tulemused:

FC Pae United – Nõmme Kalju FC 1:0
Põltsamaa SK Motiiv – JK Tallinna Kalev 1:1
Tallinna FC Flora – Tallinna FC Ajax 2:1
Pärnu JK – Tartu SK 10 Premium 0:0
Põltsamaa SK Motiiv – Nõmme Kalju FC 2:0
JK Tallinna Kalev – FC Pae United 0:1
Pärnu JK – Tallinna FC Ajax 3:0
Tartu SK 10 Premium – Tallinna FC Flora 0:0
Nõmme Kalju FC – JK Tallinna Kalev 0:0
FC Pae United – Põltsamaa SK Motiiv 3:0
Tallinna FC Ajax – Tartu SK 10 Premium 0:3
Tallinna FC Flora – Pärnu JK 0:0

A-alagrupp: 1. Pärnu JK 5p, 2. Tartu SK 10 Premium 5p, 3. Tallinna FC Flora 5p, 4. Tallinna FC Ajax 0p.
B-alagrupp: 1. FC Pae United 9p, Põltsamaa SK Motiiv 4p, 3. JK Tallinna Kalev 2p, Nõmme Kalju FC 1p.

(5.-8. koht 1. poolfinaal): JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Ajax 1:0
(5.-8. koht 2. poolfinaal): Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC 1:0
(1. poolfinaal): FC Pae United – Tartu SK 10 Premium 1:0
(2. poolfinaal): Pärnu JK – Põltsamaa SK Motiiv 0:1
(7.-8. koha mäng): Tallinna FC Ajax – Nõmme Kalju FC 1:0
(5.-6. koha mäng): JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Flora 0:1
(3.-4. koha mäng): Tartu SK 10 Premium – Pärnu JK 2:1
Finaal: FC Pae United – Põltsamaa SK Motiiv 1:0

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
POOLFINALISTID SELGED
Luup peale | Rogic mängis Paide vastu ruletti ja võitis
NOORTEKOONDISE SUUR VÕIT
NAISTE BALTI LIIGA
VAATA JÄRELE: Flora kustutas Balti liigas Pärnu lootused esimese poolajaga
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
7
7
0
0
22:1
21
2.
Tallinna FCI Levadia
7
7
0
0
25:5
21
3.
Paide Linnameeskond
7
4
1
2
8:3
13
4.
Nõmme Kalju FC
7
3
2
2
12:9
11
5.
JK Narva Trans
7
2
3
2
7:4
9
6.
FC Kuressaare
7
2
1
4
4:9
7
7.
Maardu Linnameeskond
7
1
2
4
3:23
5
8.
Tartu JK Tammeka
7
1
1
5
9:15
4
9.
Viljandi JK Tulevik
7
1
1
5
7:16
4
10.
JK Tallinna Kalev
7
1
1
5
5:17
4