Paide III lõpetas pea perfektse hooaja uhke võiduga (0)

Paides toimunud III liiga finaalis triumfeeris Paide Linnameeskond III, kes alistas 2:0 Pärnu JK Poseidoni.

Tänavu liigas kindlalt oma tsoonis domineerinud, väikese karika võitnud ja Evald Tipneri karikavõistlustel Nõmme Kaljuga asja penaltiseeriasse viinud meeskonna jaoks kulmineerus hooaeg järjekordse võiduga, kui mängu otsustasid kaks väravat esimesel pooltunnil. Järvamaa meeskonna viis 19. minutil juhtima Taavi Laurits, 30. minutil lõi Paide teise värava Volodja Erdei.

Möödunud nädalavahetusel toimunud III liiga poolfinaalides, kus kohtusid nelja tsooni võitjad, olid Pärnu alistanud 3:2 Tartu JK Welco II ning Paide oli 11:1 üle Põhja-Tallinna JK Voltast.

IV liiga võitis sel hooajal Haapsalu JK, kes alistas möödunud nädalavahetusel Valgas otsustavas mängus kohaliku FC Warriori 6:0.