Paide III vormistas penaltiseerias ideaalilähedase aasta (0)

II liiga kahe tsooni parima vahelises finaalmängus alistas Paide Linnameeskonna III Sportland Arenal penaltiseeria järel FCI Tallinna.

Lauri Varendi viis 29. minutil Paide juhtima, kuid Nikita Grankin viigistas kohe teise poolaja alguses.

Kuigi FCI Tallinna mängija Martin Eensalu sai 93. minutil teise kollase kaardi, siis normaal- ja lisaajal rohkem väravaid ei löödud. Penaltiseerias oli tulemusega 6:5 parem Paide, kes teenis sellega oma teise järjestikuse ja kokku kolmanda II liiga tiitli. Lisaks võitsid nad see aasta Väikese karika.

Protokoll: (EJL-i kodulehelt)

2. novembril kell 13 Sportland Arenal

Paide Linnameeskond III - FCI Tallinn 1:1 (1:0; 1:1; 1:1) - penaltitega võitis Paide 6:5
29. Lauri Varendi - 47. Nikita Grankin

Hoiatused: 65. Carl Tubarik, 80. Chris Lee - 21. Artjom Lugovoi, 57., 90+3. Martin Eensalu, 90+4. Daniel Gasinski
Eemaldamine: 90+3. Martin Eensalu