Paide U21 lõi neli ja kerkis kolmandaks: Aer ja Drame särasid kahe väravaga (0)

Paide Linnameeskond U21 sai Esiliigas teise 4:0 võidu järjest, kui kodusel linnastaadionil alistati kaheksandas voorus Pärnu Jalgpalliklubi.

Paide särgis käisid väljakul paljud esindusmeeskonna mängijad eesotsas Abdul Razak Yusifi, Karl Mööli ja Sekou Amadou Camaraga. Väravad said kirja kaks mängijat, kui Siim Aer ja Hadji Drame sahistasid nii esimesel kui ka teisel poolajal. Aer avas skoori 15. minutil penaltist.

Paide dubelmeeskond on seitsme mänguga kogunud 13 punkti (neli võitu, üks viik, kaks kaotust) ning asub Maardu Linnameeskonna ja Tallinna Kalevi järel kolmandal positsioonil. PJK on kümne punktiga (kolm võitu, üks viik, neli kaotust) kuuendal kohal.