Paide värskeima täienduse värav aitas ELB tippude lahingus liidri võidule (0)

Hadji Drame. Foto: Paide Linnameeskonna Facebook

Esiliiga B järele peetud 23. vooru kohtumises alistas Paide Linnameeskond U21 võõrsil 3:1 Tallinna Kalevi U21 meeskonna ja kindlustas esikohta. Tugevas koosseisus platsil käinud Paide eest tegi skoori ka klubi värskeim täiendus Hadji Drame.

Koroonapandeemiast tingitud probleemide tõttu alles hiljuti Eestisse jõudnud Drame sai viis päeva tagasi Keila JK vastu kirja esimesed 45 minutit Paide särgis, sekkus ka täna viimaseks veerandtunniks vahetusest ning lõi 84. minutil mängu viimase värava. Skoori oli 34. minutil avanud Kevin Kauber, ent teise poolaja keskel Sandor Dino Franch viigistas. 79. minutil viis Kauber siiski uuesti Paide ette ja seejärel vormistas Drame lõppskoori.

Tugeva koosseisu platsile saatnud Paide ridadesse kuulusid täna lisaks Kauberile ja Dramele veel Muhammed Sanneh, Premium liigas kiirelt algkoosseisu murdnud keskkaitsja Abdul Razak Yusif, Martin Kase ja Kevor Palumets. Viimasel oli võimalus juba 7. minutil skoor avada, kuid noor poolkaitsja eksis penaltil.

Kalevi mängule vajutas pitseri Kristofer Käiti punane kaart 60. minutil. Noor poolkaitsja oli teeninud esimese kollase kaardi 38. minutil ja nägi teist tunni möödudes, mis tähendas, et viimased pool tundi pidi Kalev veetma väljakul vähemuses.

Paide U21 edestab liigatabelis nüüd teisel kohal olevat Welcot viie punktiga. Kalev U21 on kolmas, ent jääb Paidest maha juba üheksa punktiga.