Menüü
Veebisait

Panama esmakordselt MM-ile tüürinud peatreener lahkub ametist (0)

Hernan Dario Gomez. Foto: minutemediacdn.com

Kui hiljuti andis Islandi jalgpalliliit teada, et viis aastat koondist juhendanud Heimir Hallgrimsson sellel kohal enam ei jätka, siis samasuguse sammu astus nüüd ka Panama kolumblasest peatreener Hernan Dario Gomez.

Panama jõudis MM-ile üle noatera: viimases valikmängus mindi vastamisi Costa Ricaga, keda õnnestus 2:1 võita ning kuna Trinidad ja Tobago oli sama skooriga parem olnud USA-st, teeniti viimastena otsepääse finaalturniirile. Seejuures lõpetas nendega võrdselt 13 punkti peal ka Honduras, kuid parem väravate vahe andis eelise Panamale. USA jäi punkti kaugusele.

MM-il seevastu ei suudetud võiduarvet avada. Turniiri avamängus jäädi Belgiale alla 0:3, millele järgnes 1:6 kaotus Inglismaalt ja viimases kohtumises tunnistati Tuneesia 2:1 paremust.

"Mu jaoks on käsil see aeg, kui on raske lahkuda kohast, kuhu olen oma südame pannud. 2018 Venemaal oli vaid algus. Täitsin oma lubaduse viia Panama esimesele MM-ile ja see jääb mu südamesse ülejäänud eluks. Panama on kindlal kursil, et jätkata jalgpallis ajaloo tegemist," ütles Gomez Panama jalgpalliliidu ametliku kodulehe vahendusel.

REKLAAM

62-aastane Gomez on varasemalt ka teisi rahvuskoondiseid juhendanud. 1998. aastal oli ta oma kodumaa peatreeneriks ning neli aastat hiljem tegi ta koostööd Ecuadoriga.

BBC teatel siirdub Gomez taas Ecuadori peatreeneri kohale. Panamat jõudis ta juhendada neli aastat.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK