Pareiko Küprose-farsist: kohtuniku tegevus oli ebaprofessionaalne (video mängust!) (4)

Foto: Brit Maria Tael

FCI Levadia, kes lõpetas Küprosel peetud Olimp-FNL karikaturniiri omapärase mänguga Moskva FK Tšertanovo vastu, pidas kohtuniku tegutsemist ebaprofessionaalseks. 

Vilemees Stanislav Issajev näitas  avapoolajal kahte kollast kaarti Kirill Nesterovile ja seejärel ka otsuse peale protestima tõtanud Juri Tkatšukile. Levadia võitis sellest hoolimata esimese poolaja 3:1, ent mängu vaheajal võeti vastu otsus üheksakesi mängu mitte jätkata. Osapoolte kokkuleppel märgiti protokolli Tšertanovo tehniline võit tulemusega 3:0, teisel poolajal jätkati sõpruskohtumise vormis ning Levadia poolelt 11 mehega.

"Esimesel poolajal oli kohtuniku tegevus ebaprofessionaalne. Vaheajal otsustasime, et me ei riski oma mängijate võimalike vigastustega ning loobusime üheksakesi kohtumist jätkamast. Leppisime turniiri korraldajatega kokku, et protokolli ja tabelisse läheb kirja meie tehniline kaotus, kuid mäng jätkub kontrollkohtumise vormis ning me jätkame 11 mängijaga," kommenteeris Levadia spordidrektor Sergei Pareiko juhtunut klubi pressiteenistuse vahendusel.

Tšertanovo lõi küll teisel poolajal veel ühe värava, ent kokkuvõttes jäi Levadia 3:2 peale. Loobumise tõttu tähendas see aga turniiri lõpparvestuses 14. kohta.

SEOTUD LOOD
4 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (4)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Ülivajalik lisakäik! Tulevik tõi Saagi koju tagasi
NOORTEKOONDISED
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Eesti alustab 14. valiktsüklit vähemänginud kaitsjatega, kuid kindla plaaniga
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Asi klaar: Koskor leidis uue mängupaiga Islandilt
KALJU TEEB AJALUGU
Kalju asutab esimese Eesti klubina e-jalgpalli meeskonna
SOCCERNET.EE BELFASTIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID