Pärnul oli kodus 2:0 edu ja arvuline ülekaal, aga esimest võitu ei tulnud ikka (0)

Pärnu Jalgpalliklubi mängis Esiliiga 15. voorus koduväljakul Viimsi JK vastu arvulises ülekaalus maha 2:0 eduseisu ja kaotas 2:3 ning pole endiselt võiduarvet avanud.

Silver Õismets viis 32. minutil pärnakad juhtima. Neli minutit hiljem eemaldati Martin Jälle ning järgnenud penalti realiseeris Jako Kanter. Teist poolaega 0:2 kaotusseisus ja vähemuses alustanud Viimsi läks aga juba 64. minutiks ise 3:2 juhtima. Külaliste kasuks lõid värava Karl Erich Kaljuvere, Nevil Krimm ja Juhan Jograf Siim. Kohtumise üleajal sai punase kaardi PJK kaitsja Mirko Mardiste.

Tallinna Levadia U21 pikendas oma kaotuseta seeria 11-mänguliseks, alistades Ida-Virumaa Alliance'i 4:0. FC Elva ja Nõmme United tegid 1:1 viigi.