Paskotši andis Tottenhami esinduse eest Sonile hokisöödu (video passist!) (2)

Maksim Paskotši Tottenhami treeningul. Foto: Tottenham Hotspur / Twitter

Eesti koondise keskkaitsja Maksim Paskotši kuulus lühikese aja jooksul teist korda Inglismaa kõrgliigaklubi Tottenham Hotspuri esindusmeeskonna algkoosseisu ja näitas end heast küljest.

Paskotši debüteeris Tottenhami esindusmeeskonnas eelmisel laupäeval, kui treeningmängus tehti 1:1 viik Leyton Orientiga, kes mängib Inglismaa tugevuselt neljandas liigas. Paskotši alustas algkoosseisus paremkaitsja kohal ja vahetati välja 65. minutil, kui Tottenham juhtis 1:0.

Täna mängis Tottenham teises hooajaeelises treeningmängus Leyton Orienti liigarivaali Colchester Unitedi vastu ja Paskotši kuulus taas algkoosseisu, jälle paremkaitsja kohal. Spurs läks varakult Heung-Min Soni väravast juhtima, seejärel lõi Lucas Moura 2:0, kuniks sai ka Paskotši särada.

Eesti kaitsja andis ühe puutega läbisöödu kaitsjate selja taha avanenud Sonile, kes sättis karistusala paremast servast värava ette tsenderduse, mille Dele Alli lõi 3:0 väravaks. Tottenham vahetas 3:0 võidetud avapoolaja järel välja kolm meest. Paskotši pääses seitsme ülejäänud väljakumängijaga puhkama 66. minutil, kui seis tablool oli sama. Rohkem väravaid ei löödudki.

Paskotši hokisööt Tottenhami 3:0 väravale: