Pauk luuavarrest: püsimajäämise nimel võitlev Stuttgart kõmmutas neljandiku oma hooaja väravatest (0)

Saksamaa kõrgliiga 24. vooru viimastes mängudes oli võidukas Stuttgart ning Wolfsburg ja Bremeni Werder leppisid viiki.

Tänavusel hooajal Bundesligas vaid viiel korral vastase üle mänginud ja erinevate sarjade peale viimati alles eelmise aasta 15. detsembril võidurõõmu maitsnud Stuttgart korraldas Hannoveri vastu tõelise väravatesaju. Neljandal minutil avas skoori Saksamaa üks kuulsamaid ründemehi Mario Gomez, kes karistusala lähistel palli sai ja lihtsa vaevaga selle all nurka suunas. Türgi keskkaitsja Ozan Kabaki kahe tabamuse toel haarasid võõrustajad poolajaks 3:0 eduseisu.

Kuigi 69. minutil tõi Hannover põnevuse tagasi, mil brasiillasest ründaja Jonathas tsenderdusest tulnud palli peaga võrku suunas, polnud kodumeeskond veel lõpetanud. Šveitsi koondislane Steven Zuber lõi kolme minuti jooksul kaks väravat ja seadis 81. minutiks tabloole numbrid 5:1.

Stuttgarti kindel üleolek on veelgi vägevam seni löödud väravaid arvesse võttes. Enne tänast mängu oli neil kirjas 19 tabamust ja kuna nüüd lisandus viis, siis löödi 90 minutiga sisuliselt neljandik oma Bundesliga hooaja väravatest. Tõsi, Hannoveri puhul on tegemist liiga ühe nõrgima kaitsemeeksonnaga.

Stuttgart - Hannover 5:1 (3:0)