Peategelane VAR ei suutnud mängus uustulnukaga Klavanile punkti tuua (0)

Täna algas liigahooaeg meie kodumaa kapteni Ragnar Klavani jaoks, kui võõrustati valitsevat esiliiga meistrit Bresciat. Kahjuks tuli vastu võtta 0:1 kaotus.

Mängu kahe tippklubi vahel saab kokku võtta kahe sõnaga: VAR ja aktiivsus. Nendest esimest sai kohtumise jooksul vaadata lausa neli-viis korda ning rohkem tegi see eestlase kodutiimile kasu kui kahju, 12. minutil sahistas võrku Alfredo Donnarumma ning teise poolaja alguses tegi sama Andrea Cistana, kuid mõlemas olukorras oli ründemängija suluseisus. Korra jõudis pall ka soomlasest Jesse Joroneni seljataha, kuid ka siis oli lööja, paarkümmend sekundit varem vahetusest sekkunud Lucas Castro, suluseisus.

Aktiivsust väljendus selles, et pea terve mängu vältel joosti ennastsalgavalt ühest väljakuotsast teise ning prooviti edasi ja edasi. Seda tegid mõlema meeskonna pallurid. Sardiinlaste parimad momendid tekkisid mängu lõppfaasis, mil saadi paari minuti jooksul korduvalt pealelöögini. Kahel korral prooviti ka käärlööki (Nahitan Nandez tsenderdas niimoodi kasti ning Lucas Castro kõksis palli õhku ning proovis), kuid kumbki situatsioon ei kulmineerunud väravaga.