Pedri skooris Barcelona eest teist mängu järjest, Villarreal pääses Girona vastu ehmatusega (0)

Pedri lõi Barcelona võiduvärava. Foto: Scanpix / Siu Wu / EPA

Hispaania kõrgliiga liider Barcelona sai kodus 1:0 võidu Getafe üle ja suurendas liigatabelis edu tiitlikaitsja Real Madridi ees kuuepunktiliseks. Villarreal sai kodus sama skooriga jagu Gironast.

Barcelona kangelaseks kerkis Pedri, kes realiseeris kümmekond minutit enne avapoolaja lõppu Raphinha söödu väravaks. Ta skooris Barcelona särgis esmakordselt teist mängu järjest, sest Hispaania Superkarika finaalis lõi Pedri samuti värava. Barcelonal on Real Madridi ees küll kuuepunktiline edu, aga igipõlisel rivaalil on mäng varuks. Getafe paikneb 16. kohal.

Viiendal kohal olev Villarreal oli Gironaga suurtes raskustes. Girona jäi 78. minutil Santiago Bueno eemaldamise tõttu kümnekesi väljakule ja Gerard Moreno ei realiseerinud kolmandal üleminutil Paulo Gazzaniga vastu penaltit, kuid võidupunktid saadi siiski kätte, sest Dani Parejo lõi 11. (!) üleminutil penalti sisse.

Punane latern Elche teenis hooaja kuuenda viigipunkti, kui jäi kodus Osasuna vastu 20. minutil Chimy Avila väravast kaotusseisu, aga viigistas 67. minutil Jose Angel Carmona tabamusest. Elche on ainus võiduta meeskond Hispaania kõrgliigas.

Barcelona - Getafe 1:0 (1:0)